חבילות נופש

חבילת נופש היא מוצר תיירותי המאחד ומשווק יחדיו כמה מוצרי תיירות בודדים כמו כרטיס טיסה, השכרת רכב, לינה במלון ולעתים גם פעילויות נופש נוספות.

חבילת נופש היא עסקה משולבת הנמכרת באופן פרטני ללקוח ובכך גם נבדלת מטיול מאורגן המותנה כחבילה לקבוצה של אנשים.

ניתן להזמין חבילת נופש בטרם הטיול דרך סוכני הנסיעות, משווקים מורשים ובתי מלון.  

היתרון המרכזי בהזמנת חבילת נופש הוא הגמישות בתאריכי הנסיעה, בתקופות, במחירים, תוספות ואופציות נוספות, דרגות תיירות ועוד. כמו כן, חבילת נופש כדאית לרוב מהזמנת כל פריט בנפרד, מאחר וזול יותר לקנות את כל המרכיבים בעסקה אחת.

 צימרים מבחר גדול צימר לנד

חשוב לברר ולהשוות מחירים בין חבילות הנופש, לבדוק מה הן כוללות ולוודא שאין אטרקציה נוספת שהסתפחה בטעות לחבילה וכוללת חריגה מהמסגרת שהוקצבה לנופש.

קיימות חבילות נופש רבות ומגוונות המתאימות לכל נפש החל: מחבילות ספורט ותרבות, חבילות נופש לשומרי מסורת, חבילות לחגי ישראל ,חבילות לנוסע העצמאי שאלו הן  חבילות תיור לאלה שרוצים לנסוע בצורה עצמאית ליעדים בעולם ולטייל בצורה מסודרת, כבודדים או במסגרת משפחתית ולא כקבוצה של טיול מאורגן.

 

חבילות נופש אפשר להזמין לכל היעדים: אנטליה, כרתים, בודרום,  ברצלונה, פראג, רומא, פריז ובכל מקום שרק תחפצו להגיע אליו.

חשוב לציין שלרוב חבילות נופש קצרות וזולות לאירופה משלבות טיסת צ'רטר ולא טיסה סדירה, מדובר בטיסות שהכרטיסים להן נמכרים לחברות הנסיעה ואלו מוכרות אותן לנוסע היחיד או לקבוצות של חבילות נופש. חבילת נופש כזו לרוב מתאפיינת במחיר זול יחסית אך היא אינה גמישה במידה ורוצים לשנות פרטים מסוימים בחבילה, כמו כן בטיסה מסוג זה מותר לחברות לדחות את מועד הטיסה בכמה שעות כל עוד הדחייה סבירה, כלומר לא גרמה להפסד של מס' לילות מתוך הנופש.

 

לאחר שבוחרים את חבילת הנופש הרצויה, כדאי לחפש באינטרנט את המלון שחברת הנסיעות הציעה ולא להסתפק בנתונים שנמסרו על ידה, אפשר גם לברר אם המלון נמצא במרכז העיר, אם יש ממנו תחבורה למקומות בילוי, כמו כן במידה ויש אפשרות רצוי לשמוע המלצות ממכרים או מגולשים בפורמים באינטרנט.

 

לאחר בירור פרטים אלו ואחרים ולאחר הזמנת חבילת נופש חשוב לבקש 'טופס גילוי', זהו טופס המפרט את כל הפרטים והתנאים הכלולים בחבילת הנופש והצרכן זכאי לקבלו מסוכן המכירות, גם אם הרכישה התבצעה דרך האינטרנט או באמצעות הטלפון.

052-909-6000 love hotel נהריה

חבילות נופש

דילים

בעשור האחרון חל שינוי בהרגלי הצריכה להזמנת חופשה בארץ או בחו"ל, אם בעבר נסיעה כללה תכנון מדויק, שיטוט ומחקר ברחבי האינטרנט. כיום הזמנת טיסה  לחו"ל, בין אם לרגל עסקים או לחופשה, נדחקת לדקה ה-90 וזאת במטרה למצוא את הדיל המשתלם ביותר. 

 

                                                                                          דילים מספקים מחירים זולים ברגע האחרון, קרוב ליעד הנסיעה.

 קיימות דרכים רבות למציאה והתעדכנות בדילים של הרגע האחרון, בעיקר בעידן המודרני בו האינטרנט הפך לזמין לכל נפש כמעט, ניתן להזמין דילים וחבילות נופש לחו"ל במחירים אטרקטיביים בדרך נוחה ומהירה, אתרי אינטרנט רבים מציעים מחירים ודילים שונים, אשר ניתן להזמין באופן מיידי או דרך נציג השירות בטלפון. כמו כן ניתן להתעדכן דרך מנועי חיפוש, מכירות פומביות ומכרזים. 

 

כל  אלו הם רק חלק מהטכנולוגיות הקיימות ברשת המאפשרות התעדכנות בדילים קיימים שמציע ענף התיירות. למי שמוצא עצמו מבולבל מהמידע הרב העולה בחיפוש אחר המילה "דילים" ניתן להיכנס לאתר זאפ שהוא אתר להשוואת מחירים בין הדילים המוצעים ע"י סוכני הנסיעות, כך אפשר למצוא את הדיל הזול והמשתלם בצורה יעילה ומהירה.

 

חשוב לדעת שמציאת המחיר הזול ביותר, אמנם מפתה מאד אך יש לבדוק שאינה מכילה עלויות נוספות מעבר למפורסם.

 

בנוסף, ניתן להזמין טיסות ברגע האחרון ובמחירים מועדפים גם בחברות התעופה הפופולאריות והמוכרות כמו אל- על, ארקיע, ישראייר. באתר האינטרנט של חברת התעופה אל על לדוגמא, יש שירות המאפשר הזמנת טיסות ליעדים נבחרים ברגע האחרון (24 או 72 שעות לפני מועד הטיסה), בתעריף כדאי ביחס למחיר המקורי.

 

שירות זה של אל-על נקרא "אל על ספונטני".

 חשוב לציין שבדיל אין הכוונה רק למציאת מחיר טיסה או חופשה זול, אלא גם לקניית מכשירי חשמל ומוצרי תקשורת במחירים אטרקטיביים. 

 

 החוכמה במקרים אלה היא לדעת להיות בזמן הנכון ובמקום הנכון.